virtuoso.pl – o mnie

Wykonywana praca nie powinna być wyłącznie źródłem utrzymania, ale przede wszystkim możliwością realizacji własnych pasji. Do zawodowego spełnienia prowadzi wiele dróg, ja już obrałem swoją własną.
Od zawsze chciałem wykonywać pracę, która będzie poruszała drzemiące we mnie pokłady kreatywności i pozwoli mi spuścić ze smyczy artystyczną stronę mojej natury. Etat w agencji reklamowej jest spełnieniem tych marzeń, jednak jak mówi stare porzekadło, apetyt rośnie w miarę jedzenia, a ja przekonałem się o tym na własnej skórze. Swoboda artystycznego wyrazu? Tak, jednak tylko częściowa. Twoja swoboda kończy się tam, gdzie zaczynają się kompetencje Twoich przełożonych i tego nie da się obejść żadną z okrężnych dróg. Recepta? Tylko jedna – być sobie samemu okrętem, sterem i żaglem.
Prowadzana przeze mnie strona, na której szanowny Czytelniku goszczę Cię z nieskrywaną przyjemnością, jest dla mnie formą rozbiegu lub może raczej podwaliną pod solidną ścianę, będącą podporą pod budowany przeze mnie projekt.

Kim jestem?

Osobą o wielu twarzach. Z jednej strony charakteryzuje mnie chłodne, nieco analityczne podejście do świata – fascynuje mnie psychologia i mechanizmy warunkujące kierunek podejmowanych przez nas decyzji. Wierzę, że za każdym krokiem stoi określona reguła, która podświadomie wskazuje obierany kierunek. Moja druga strona domaga się zaś artystycznego podejścia do otaczającej mnie rzeczywistości i nadawania jej niebanalnego kształtu. Gdzieś pomiędzy tli się też potrzeba niezależności i swobody w podejmowaniu decyzji. Wszystkie te cechy doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem teraz i wskazują kierunek, który powinienem obrać na przyszłość.
Na tej stronie dzielę się z Tobą praktyczną wiedzą z zakresu szeroko pojętej reklamy, którą od lat gromadzę i którą nieustannie poszerzam. Głęboko wierzę, że zawarte tu porady okażą się dla Ciebie przydatne, będąc jednocześnie odpowiedzią na wszystkie pytania, z jakimi spotykasz się każdego dnia. Reklama to przecież nie tylko pusty slogan serwowany w kolorowej oprawie, a swoista synteza psychologii i formy artystycznej, sprowadzona do wspólnego mianownika pt. kreacja potrzeby. To składa się na fascynującą dziedzinę, które ewoluuje w tempie proporcjonalnym do dynamiki zmian postępujących na rynku konsumenckim. Dokąd klienci będą przedstawiali swoje oczekiwania, dotąd w branży reklamowej nie zagości nuda – nieustanne śledzenie najnowszych trendów to warunek konieczny do przetrwania na tym rynku. Z prawdziwą przyjemnością pomogę Ci w tym, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.